Sponsorzy - TWKS GRAN MARMI NOWY DWÓR GDAŃSKI

Idź do spisu treści

Menu główne:

Sponsorzy

Gran Marmi Zakład Kamieniarski Stanisław Zielke


Zakład założony został w 1982 roku. Specjalizuje się we wszechstronnej obróbce kamienia naturalnego: granitu, marmuru i piaskowca. Od marca 2004r. w Jazowej otwarta została nowoczesna trakownia, a w niej najnowszej generacji trak szybkotnący firmy Simec o szerokości 4,2m, dzięki czemu firma wykonuje również usługi w zakresie przecierania bloków granitowych oraz sprzedaży płyt granitowych. Od 2006 roku firma posiada centrum obróbcze sterowane numerycznie włoskiej firmy Ravelli oraz WaterJeta (cięcie wodą). Dzięki temu można wykonywać wszelkiego rodzaju elementy granitowe lub marmurowe z niebywałą precyzją i w bardzo krótkim czasie. Od 2007 roku Gran Marmi posiada system zarządzania jakością ISO 9001:2001.


www.granmarmi.pl

HT SOLUTIONS

Nasza firma oferuje usługi sięcia strumieniem wody. Technologia “waterjet” pozwala na ogromną elastyczność i wszechstronność w procesach produkcji. Dzięki niskiej temperaturze obróbki potrafimy ciąć różnego rodzaju materiały w dowolnych grubościach: metale, szkło, pleksi, ceramike, kamień, gumę, pianki, plastik, laminaty.
 Od początku naszej działaności specjalizujemy się w dostarczaniu części zamiennych do wycinarek wodnych, laserów przemysłowych oraz plazm. Służymy fachową pomocą oraz doradztwem w zakresie obsługi i doboru odpowiedznich częsci zamiennych. Naszą ofertę wzbogacają innowacyjne pompy wysokociśnieniowe firmy Techni oraz pompy wzmacniaczowe firmy WSI.


www.htsolutions.pl

RADLAN sklep komputerowy


Radlan to przede wszystkim ludzie. Ludzie z bagażem wiedzy i doświadczeń. Krok po kroku, każdego dnia pracujemy solidnie, żeby nasza oferta była najtańszą na rynku, pamiętając przy tym, że zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.  

Radlan
ul. Obrońców Westerplatte 1, 82-100 Nowy Dwor Gdanski
tel. kom. 511 427 113 lub 515 155 132; tel. 55 247 57 75

www.radlan.pl

AUTO - MOTO


Sklep AUTO-MOTO powstał w 1992 r. Zaopatrujemy klientów detalicznych oraz warsztaty samochodowe w części i akcesoria do samochodów osobowych oraz jednośladów jeżdżących po polskich drogach. Kompetencja i fachowość to główna dewiza Naszej firmy, dokładamy wszelkich starań, by klient, który nas odwiedzi wyszedł od nas w pełni zadowolony. Indywidualne zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin.www.auto-moto.gda.pl

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego